• وبلاگ : پاسدار و عاشق ولايت
 • يادداشت : /پاسخ به يک سوال مهم/
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + آرش 
  سلام در متن نوشته شده است: "آيت الله علي خامنه‌اي"، سيدش رو يادت رفته رفيق.

  پاسخ

  سلام. ممنون که تذکر داديد.اصلاح شد امام سيد علي خامنه اي (روحي فداه)
  + وحيد 


  باسلام و احترام، با توجه به فتواهاي صريح و کاملا شفاف مراجع معظم مذکور مخصوصا آيت الله خامنه اي، باعث تعجبه که چطور پس در اکثر مجالس عزاي حضرت سيد الشهدا (ع) برهنه شدن بسياري از عزاداران اتفاق ميافتد و کسي از مسئولين متولي ، سخني در اين باب نميگويد و جلوگيري نميکند. و جاي تعجب است که عموما اين مساله در مجالسي اتفاق ميافتد که مداحان آن عموما مداحان معروف و معتبر هستند و بسيار در اين مجالس خود را سرباز ولايت و پيرو اوامر مقام رهبري و مرجعيت شيعه معرفي ميکنند !! و سوال اينکه: اگر از نظر مداحان و مسئولين هيئات، اگر برهنه شدن ايرادي ندارد پس چرا فيلم اين مجالس هنگام نمايش عزاداران برهنه، غير شفاف ميکنند ؟!!

  به عقيده حقير ، مساله عزاداري حضرت حسين (ع) در مواضع زيادي ره به انحراف رفته که بايد سريعا آن را در مقر مناسب و درست خودش هدايت کنند و قرار دهند. انشاالله

  پاسخ

  سلام. با نظراتتون موافقم. امروز شور حسيني بر شعور حسيني پيشي گرفته و همين مسئله باعث شده که خيليا از درک واقعياتي که در واقعه ي کربلا وجود داشته، غافل بمونن. پايدار باشيد.
  + کيجا 

  سلام
  بنظر منم صورت خوشي نداره اين کار
  اون لينکي هم که معرفي کردين واقعا دليل قانع کننده اي براي رد کردن اين موضوع اورده بودن .
  ممنون از شما و التماس دعا
  پاسخ

  سلام و سپاس. بله. گاها باعث ضرر بدني قابل توجه و وهن مذهب هم ميشه که در اونصورت اصلا جايز نيست. متشکرم از شما که نظرتون رو گفتيد و از معبر سايبري فندرسک که اون مطلب رو تهيه کردند.